Elya Group Hakkında

ELYA International Project Group; 25 yılı aşkın süredir yurtiçinde yatırım projeleri inşaa ederken, uluslararası arenada da yatırımlarının yanı sıra ileri düzey inşaat hizmetleri vermektedir.

Karakterindeki yenilikçi ruh ile sektörünün her zaman takip ve taktir edilen ilham kaynaklarından birisi olmuştur. Her bir projesinde ayrı ayrı hedeflediği enlere ve ilklere azimle ulaşarak çıtasını her zaman bir üst seviyeye çıkartmıştır. 25 yılı aşkın inşaat tecrübesini yurtdışına ihraç ederken, çağımızın hızla gelişen teknolojisini her zaman yakından takip edip projelerinde büyük bir titizlik ve başarı ile uygulamıştır.

ELYA International Project Group, ileri düzey kompleks projeleri kalite ve hızlı üretimden taviz vermeden zamanında tamamlaması ile de alanındaki ustalığı her bir projesinde tescil etmiştir.

Su arıtma tesisleri, güç istasyonları, köprü, hava alanı, kültür ve eğitim tesisleri dahil olmak üzere, kamu sektöründe çeşitli alt yapı projeleri gerçekleştirirken; özel sektörde ise sanayi tesisleri, kaliteli konutlar, çok katlı binalar, rezidanslar ve villalar gibi sayısız projeye imza atmıştır.

Bugün ELYA International Project Group; Türkiye, İsrail, Polonya ve Romanya’da çeşitli inşaat projelerini yürütmekte olup, global olarak dünyanın bir çok ülkesinde yatırım ve taahhüt alanında yeni pazarlar için yeni nesil projeler geliştirmeye devam etmektedir.

ELYA Center Alışveriş Merkezi & ELYA Royal Tower High Quality Residence karma konut – ofis projesi; ELYA International Project Group’un uluslararası sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesinin ışığında kendi tasarımı olarak ortaya çıkmış standartlar üstünde bir yatırım projesidir